املاک ایزد

دریاچه چیتگر
معرفی مجموعه برج های مسکونی ایزدیار


دریاچه چیتگر ساحلی آرام برای پایتخت نشینان! تهران کلان شهر پرهیاهوی ایران مکان های تفریحی بسیاری برای گردشگری دارا می باشد. دریاچه چیتگر یکی از جدیدترین و متفاوت ترین جاذبه هایی است که برای گذراندن اوقات فراغت یا تفریح در کنار دوستان می توان انتخاب کرد.

دریاچه خلیج فارس یا همان دریاچه چیتگر در غرب تهران واقع شده است و محدوده ی بسیار وسیعی را به خود اختصاص داده است. تفریجات هیجان انگیز، رستوران های متنوع و لوکس ترین مرکز خرید پایتخت به بام لند از جمله دلایلی است که سبب شده اند دریاچه چیتگر به عنوان محبوب ترین جاذبه ی شهر تهران به شمار بیاید.برج های ایزدیار:

این برج ها از سه فاز تشکیل شده اند:

فاز 1 برج های ایزدیار:

این فاز که فاز قدیمی این مجتمع مسکونی محسوب می شود، در سال 1388، تحویل اعضا گردید. . برج های این فاز، در قالب برج های 12 طبقه ساخته شده اند که در هر طبقه 3 واحد تعریف شده است و مجموعا، 36 واحد مسکونی در هر برج وجود دارد. متراژ این برج ها از 107 متر تا 160 متر به صورت های دو خواب و سه خواب است. همچنین یکی از خصوصیات بزرگ و مهم این واحد ها، داشتن بالکن سراسری است که بی شک مزیتی محسوب می شود که نمی توان آن را نادیده گرفت.

آنتن مرکزی، لابی، نگهبان  و 2 لاین آسانسور از مزیت های دیگراین برج ها هستند. هم چنین، لازم به ذکر است که برخی از بلوک های غربی این فاز، دارای دید دریاچه نیز، می باشند.  

فاز 2 برج های تعاونی ایزدیار:

این فاز از 8 بلوک 12 طبقه تشکیل شده که در هر طبقه 3 واحد طراحی شده است. این برج ها نیز در سال 1392 تحویل داده شدند ولی نقل و انتقال این برج ها نیز، هنوز در تعاونی انجام می پذیرد.

این برج ها در متراژ های 120 متری دو خواب و متراژ های 143 و 161 متری 3 خواب، ساخته شده اند. این برج ها نیز از تمام امکاناتی که در مورد فاز 1 برج های ایزدیار گفته شد، برخوردار هستند.  معرفی برج های سوپر لوکس ایزدیار فاز ۳:

مجموعه برج های ایزدیار یکی از لوکس ترین برج های منطقه ۲۲ در قالب ۳ برج ۲۵ طبقه(۲۱ طبقه مسکونی) با نام های (L1،L2،L3) در ضلع شرقی دریاچه چیتگر واقع شده است.

سازنده این مجموعه برج,تعاونی ایزدیار بوده و تمامی نقل انتقالات در دفتر تعاونی انجام میشود.

هر طبقه ۴ واحد میباشد.

از مزیت این برج ها میتوان به:

1-دسترسی عالی:

برج های ایزدیار دارای لوکیشن بسیار عالی میباشد به طوری که از غرب به دریاچه چیتگر و بام لند،از جنوب به جنگل چیتگر،از شمال به اتوبان همت و آبشار تهران دسترسی سریع دارد.

2-طراحی مدرن:

از مزیت های این مجموعه میتوان طراحی بسیار زیبا و شیک در نمای برج و لابی(تمامی سطح کف و سقف لابی سنگ کار شده است) را نام برد.
سقف واحد ها از کناف تشکیل شده،ارتفاع سقف ها بلند تر از حد معمول بوده و موجب بزرگتر و همچنین پر نور تر بودن فضای واحد ها شده است.

تراس های بزرگ مجموعه:

تراس های برج های ایزدیار به طوری تعبیه شده است که تمامی واحد ها چشم انداز بینظیری به دریاچه چیتگر از غرب و از شمال به کوهستان و آبشار تهران،طبقات فوقانی از جنوب به جنگل چیتگر و از شرق به شهر تهران دارا میباشند.

متراژ :

تمامی واحد ها در قالب ۲ تیپ به متراژ های ۱۴۸/۵ و ۱۵۲ متر,۳خواب تعبیه شده است.

امکانات:

*استخر
*سونا
*جکوزی
*روف گاردن
*سالن بیلیارد
*سالن بدنسازی
*سالن ورزشی والیبال،فوتبال و …
*روف گاردن
*هلی پد
*فضای سبز
*کتابخانه و کافی شاپ
*سیستم شوتینگ زباله
*موتور خانه

آدرس ماهواره ای